Dzięki życzliwości firmy IBM Polska otrzymaliśmy dodatkowe wyposażenie do  naszej świetlicy szkolnej. Korzystając ze środków pozyskanych z grantu zakupiona została duża liczba  miękkich klocków z firmy NOWA SZKOŁA, do konstruowania ciekawych budowli i  organizowania zabaw pełnych  niesamowitych przygód.

To jedno z ulubionych  miejsc zabaw dla  dzieci, choć  takich miejsc jest u nas  coraz więcej, a czas spędzany w szkole obok zajęć dydaktycznych przedstawia bogatą ofertę przyjemnego i bezpiecznego spędzania czasu po zajęciach lekcyjnych. Zaangażowanie  rodzica naszego ucznia Pana Grzegorza Paciorka pozwoliło sukcesem zakończyć nasze starania o  środki na ten cel.

Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi  za okazaną  pomoc,  licząc na dalszą współpracę w kolejnych projektach.