GTTS to tradycyjnie od czternastu lat, odbywające się zawody w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych w kategorii szkół podstawowych.  W tym roku szkolnym dnia 19 grudnia, do stołów tenisowych stanęło pięć szkół z całej naszej gminy. Rywalizacja prowadzona przez panią mgr Sonię Borkowską, przebiegała bardzo sprawnie. Uczniowie grali systemem „rosyjskim” do dwóch przegranych.

Oto wyniki

1 miejsce Karolina Dyduch – SP nr2 Siewierz

2 miejsce Kamila Kryczek – ZS Siewierz

3 miejsce Sandra Machelska – ZSP Żelisławice

Drużynowo

1 miejsce   Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żelisławicach  (opiekun mgr Elżbieta Rucińska)

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu (opiekun mgr Dariusz Guzy)

3 miejsce Zespół Szkół w Siewierzu (opiekun mgr Anetta Wiecheć)

1 miejsce Dawid Kawka- ZSP Wojkowice Kościelne

2 miejsce Dawid Lubiński – SP nr2 Siewierz

3 miejsce Krystian Knap - ZSP Wojkowice Kościelne

Drużynowo

1 miejsce  Zespół Szkolno – Przedszkolny Wojkowice Kościelne (opiekun mgr Sonia Borkowska)

2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu (opiekun mgr Dariusz Guzy)

3 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żelisławicach (opiekun mgr Elżbieta Rucińska)

Dzień wcześniej 18 grudnia gimnazjaliści rywalizowali w X Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego. Walkę podjęły wszystkie uprawnione do startu szkoły naszej gminy. Rywalizacja była bardzo zacięta do samego końca. Bardzo sprawiedliwym systemem „do dwóch przegranych”,  wyłonienie zostali zwycięzcy.

Oto wyniki

1 miejsce Magda Nowak – ZS Siewierz

2 miejsce Paulina Górnisiewicz – ZS Siewierz

3 miejsce Anna Myrta – ZS Brudzowice

Drużynowo

1 miejsce   Zespół Szkół  w Siewierzu (opiekun mgr Grzegorz Urbańczyk)

2 miejsce Zespół Szkół w Brudzowicach (opiekun mgr Ewa Zwolak)

3 miejsce  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych (opiekun mgr Sonia Borkowska)

1 miejsce Jacek Dobczyński - ZSP Wojkowice Kościelne

2 miejsce Dawid Szuliński - ZSP Wojkowice Kościelne

3 miejsce Krystian Haładus – ZSP Żelisławice

Drużynowo

1 miejsce  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych (opiekun mgr Sonia Borkowska)

2 miejsce Zespół Szkół w Siewierzu (opiekun mgr Grzegorz Urbańczyk)

3 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żelisławicach (opiekun mgr Dariusz Guzy)

Drużyny które wygrały w klasyfikacji drużynowej uzyskali prawo startu w zawodach powiatowych, które odbędą się na początku przyszłego roku.

Gratulujemy zwycięzcom!!!