We wtorek 11 listopada 2008 roku w Kościele św. Marcina w Wojkowicach Kościelnych odbył się występ młodzieży Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych. Uczniowie pod kierunkiem Pana Roberta Machury oraz Pana Mariusza Torbusa przedstawiła program artystyczny związany z 90 – tą rocznicą odzyskania przez Polskę  Niepodległości.

Przy dźwiękach pieśni patriotycznych zaprezentowano okolicznościowe wiersze poetów będących na emigracji oraz fragmenty przemówień Józefa Piłsudskiego Przedstawienie to było imprezą towarzyszącą hucznym obchodom Dnia Niepodległości zorganizowanym w naszej gminie pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz, a ponadto uświetniło nabożeństwo odpustowe w tutejszej parafii.

ALBUM ZDJĘĆ