Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych konsekwentnie rozwija swoją bazę dydaktyczną i inwestuje w nowoczesne technologie wspierające proces nauczania. Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała nowy sprzęt komputerowy, który znacząco poszerzy możliwości edukacyjne uczniów i nauczycieli.
Z ogromną radością informujemy, że akcja zbiórki słodyczy została pomyślnie zakończona! W tym czasie udało się Nam zebrać wielką górę słodkości.
Chemia w praktyce – badamy pH! 🧪
Na zajęciach z chemii uczniowie klas ósmych pracowali metodą doświadczeń, poznając skalę pH i właściwości kwasowe oraz zasadowe substancji.

Na przedświątecznych zajęciach z chemii uczniowie zamienili klasę w prawdziwe laboratorium zimy. Przy użyciu prostych substancji i doświadczeń stworzyli własny śnieg, obserwując reakcje chemiczne, które go tworzą.
Klasy VII-VIII odkrywają kosmos w Planetarium Śląskim w Chorzowie! 🌌🔭
W dniu 18.12 uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w wycieczce edukacyjnej w ramach zajęć z fizyki.
Projekt i wykonanie: www.anroma.pl