Uczniowie naszej szkoły na zajęciach przygotowali film pt. „Jesienna pogoda”, wykorzystując sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM.
Dzisiaj, w XXI wieku film to najszybciej rozwijająca się forma (pop)kultury, która bawi, uczy i informuje w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Zapewniamy, że uczniowie naszej szkoły będą rozwijać się i tworzyć więcej filmów. Zachęcamy do obejrzenia filmu.
#LaboratoriumPrzyszłości
Urszula Warmuz