misie, dzieci, 25 listopada dzieci obchodziły Dzień Pluszowego Misia. To święto znane jest na całym świecie.

Pluszowy miś jest maskotką z niezwykłą historią zapoczątkowaną przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Teodora Roosvelta. Podczas polowania został postrzelony mały niedźwiadek. Prezydent nakazał uwolnić niedźwiadka, zaś cała historia została zilustrowana w komiksie. Zainspirowany komiksem producent zabawek stworzył pluszowego misia nazywając go na cześć prezydenta USA  „Tedy Bear”. Dziś PLUSZOWY MIŚ jest kultową zabawką oraz największym przyjacielem dzieci. Dziękując pluszakowi za przyjaźń przedszkolaki świętowały ten dzień wykonując różne prace plastyczne z podobizną misia, nie brakło również tańców oraz degustacji jego ulubionego przysmaku.