W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do akcji „Góra Grosza”, to już XX edycja, której organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących w myśl zasady - „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”
Organizatorem akcji w szkole był Samorząd Uczniowski. Jak zawsze Kochani można na Was polegać, każda klasa przygotowała słoiki, które szybko się zapełniały. Zbieraliśmy w nominałach 1gr, 2gr, 5gr.  Zebraliśmy 1154,97 zł.
kółko dziennikarskie