Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Szanowni Państwo!

W referendum przeprowadzonym w naszej szkole 98% biorących w nim udział (pracownicy pedagogiczni, pracownicy administracji i obsługi) opowiedziało się za przeprowadzeniem akcji strajkowej. Jeśli postulaty nie zostaną spełnione, rozpocznie się ona od 8 kwietnia do odwołania. Dopiero tego dnia będzie wiadomo ilu nauczycieli i pracowników niepedagogicznych przystąpi do strajku i czy szkoła oraz przedszkole będą mogły zapewnić bezpieczne warunki dla dzieci i uczniów. W trakcie strajku nauczyciele nie będą realizować zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczych. W przypadku przystąpienia wszystkich nauczycieli do strajku opiekę nad uczniami/dziećmi, które przyjdą do placówki będą sprawować dyrektor i katecheta.
Z uwagi na okoliczności proszę o zorganizowanie opieki dzieciom w tym okresie.
Bardzo proszę o zrozumienie tej sytuacji. Wszyscy mamy świadomość, jak trudna jest ona dla nas wszystkich.
Jako dyrektor i pracodawca, dołożę wszelkich starań, aby wszyscy byli na bieżąco informowani o rozwoju wydarzeń. Wszelkie informacje przekazywane będą przez dziennik elektroniczny, stronę internetową i konto facebook’a.
Ze względu na dynamiczny charakter sytuacji proszę o częste i uważne śledzenie naszych komunikatów.

Z poważaniem-
Aleksandra Młynarska