SPONSORZY PIKNIKU INTEGRACYJNEGO 2024 - DZIĘKUJEMY

1. Fasthol Marcin Mirosław. 2. Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej. 3. Decathlon. 4. Active Fun Kids Bawilandia DG. 5. Mali Bohaterowie 11- o Listopada 1 Dąbrowa Górnicza. 6. Rybak Anna z Warężyna. 7. Sport poziom 450 z Sosnowca. 8. Kino Helios DG. 9. Klub sportowy TKKF 10 z Będzina. 10. Foto-Kocot Siewierz. 11. Dar-Decor Wojkowice Kościelne. 12. Akademia Piękna Izabela Zięba Wojkowice Kościelne. 13. Emotion Kamila Biały Siewierz salon fryzjerski. 14. Aleksandra Michalska- Korzec. 15. Klaudia Tomczyk z Przeczyc. 16. Nędzyński Adrian spawalnictwo. 17. Skład budowlany Robotnik Przeczyce. 18. Gospodarstwo pstrągowe Joanna i Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych. 19. Przedsiębiorstwo Górnicze Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Sakop z Bytomia. 20. „Chata u Jana” ul. Ratanice 21, Dabrowa Górnicza. 21. DSE CAR Dominika Sorek. 22. Bartosz Koba. 23. Firma Marelli Aftermarket Poland Katowice. 24. Salon Fryzjerski „EFFECT” Pani Sylwia Bubel. 25. Holistic Therapy Jessica. 26. Przystań Siewierz Jeziorna. 27. Firma Pabud z Wojkowic Kościelnych. 28. Burgery bez ściemy Wojkowice Kościelne. 29. ITS Kubica. 30. Robert Soboń. 31. Justyna Błach. 32. Alpaki z Jury. 33. Jachymczyk Anna. 34. SIERA SPORT - Sierka Robert Siewierz. 35. Młyn Wodny w Okradzionowie Dąbrowa Górnicza. 36. Pani Mariola Chmiest Magia Kwiatów Dąbrowa Górnicza. 37. Elektronarzędzia Państwo Kakitek z Wojkowic Kościelnych. 38. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne. 39. OSP Wojkowice Kościelne. 40. Firma Okna Młynarski Wojkowice Kościelne. 41. WAHL HOME PRODUCTS. 42. Pro-Wellness Wojkowice Kościelne. 43. Studio Figura Katarzyna Cieślik, ul. Małachowskiego 38, Będzin. 44. Geisha Studio Stylizacji i Urody, ul. Małachowskiego, 39, Będzin. 45. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia. 46. Firma Handlowa Henryk Milewski - Siewierz. 47. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Robert Rybak Kłomnice ul. Częstochowska 110 a. 48. Masarnia Borowe J.B Pluta Węglowice ul. Długa 114. 49. Firma Handlowo- Usługowa „ Gloster” sp. z.o.o Zawiercieul. Grunwaldzka 14. 50. Avon Justyna Dydak. 51. Szykszydło Magdalena Widawska. 52. Pan Krystian Kozłowski z Wojkowic Kościelnych. 53. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice. 54. MANUFAKTURA KEBAB Wojkowice Kościelne. 55. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. 56. DG-NET S.A. 57. Laser Style Katarzyna Sitek z Wojkowic Kościelnych. 58. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego. 59. Restauracja Monami. 60. Monika Dydak Piwonia. 61. Paweł Będkowski Podwarpie. 62. Szot-Kozłowska Sylwia Transport i Spedycja Międzynarodowa Dragon, ul. Ujejska 125e, 42-520 Dąbrowa Górnicza. 63. BUDOMEX CENTRUM Ogrodzeń Tomasz Kasperek. 64. Szkoła Językowa Ekspert Ewa Wylężek Wojkowice Kościelne. 65. Polski Związek Emerytów i Rencistów Wojkowice Kościelne. 66. OSP Tuliszów. 67. Patrycja DB-Fotografia. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2015/2016


 

8 listopada wybiła godzina spektaklu pt. "Królewna Śnieżka" przygotowanego przez świetlicę szkolną.

Dzieci zajęły miejsca w sali zamienionej jak za dotknięciem różdżki w czarodziejską krainę. Dzięki przygotowanej scenografii, nastrojowemu oświetleniu i dźwiękach pięknej muzyki wszyscy znaleźli się w magicznym lesie.

11 listopada 2016 r. punktualnie o godz. 12.00 w Kościele pod wezwaniem Świętego Marcina w Wojkowicach Kościelnych odbyła się akademia z okazji odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI, którą przygotowali uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

3 listopada 2016 roku odbyły się dwie niecodzienne lekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wojkowicach Kościelnych.  Tajemniczymi miejscami był  Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Będzinie. W zajęciach uczestniczyli  uczniowie klasy IV oraz uczennice kółka teatralnego i czytelniczo-literackiego.

„ŚLUBUJĘ  BYĆ DOBRYM  POLAKIEM, DBAĆ  O  DOBRE IMIĘ  SWOJEJ  KLASY I SZKOŁY, BĘDĘ UCZYĆ SIĘ W SZKOLE, JAK KOCHAĆ OJCZYZNĘ, JAK  DLA NIEJ  PRACOWAĆ  KIEDY DOROSNĘBĘDĘ SIĘ  STARAĆ BYĆ DOBRYM  KOLEGĄ I KOLEŻANKĄ, SWYM ZACHOWANIEM SPRAWIAĆ RADOŚĆ RODZICOM  I  NAUCZYCIELOM” – tymi słowami uczniowie klasy pierwszej  uroczyście zadeklarowali swoją przynależność do społeczności uczniowskiej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

Bajki i baśnie wszyscy kochają
i chętnie głośno je czytają
Niezwykli bohaterowie tam mieszkają,
główki z kartek wychylają
i na Ciebie tam czekają…
w świat niezwykły zapraszają!