Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Wydarzenia 2015/2016


 

8 listopada wybiła godzina spektaklu pt. "Królewna Śnieżka" przygotowanego przez świetlicę szkolną.

Dzieci zajęły miejsca w sali zamienionej jak za dotknięciem różdżki w czarodziejską krainę. Dzięki przygotowanej scenografii, nastrojowemu oświetleniu i dźwiękach pięknej muzyki wszyscy znaleźli się w magicznym lesie.

11 listopada 2016 r. punktualnie o godz. 12.00 w Kościele pod wezwaniem Świętego Marcina w Wojkowicach Kościelnych odbyła się akademia z okazji odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI, którą przygotowali uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

3 listopada 2016 roku odbyły się dwie niecodzienne lekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wojkowicach Kościelnych.  Tajemniczymi miejscami był  Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Będzinie. W zajęciach uczestniczyli  uczniowie klasy IV oraz uczennice kółka teatralnego i czytelniczo-literackiego.

„ŚLUBUJĘ  BYĆ DOBRYM  POLAKIEM, DBAĆ  O  DOBRE IMIĘ  SWOJEJ  KLASY I SZKOŁY, BĘDĘ UCZYĆ SIĘ W SZKOLE, JAK KOCHAĆ OJCZYZNĘ, JAK  DLA NIEJ  PRACOWAĆ  KIEDY DOROSNĘBĘDĘ SIĘ  STARAĆ BYĆ DOBRYM  KOLEGĄ I KOLEŻANKĄ, SWYM ZACHOWANIEM SPRAWIAĆ RADOŚĆ RODZICOM  I  NAUCZYCIELOM” – tymi słowami uczniowie klasy pierwszej  uroczyście zadeklarowali swoją przynależność do społeczności uczniowskiej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

Bajki i baśnie wszyscy kochają
i chętnie głośno je czytają
Niezwykli bohaterowie tam mieszkają,
główki z kartek wychylają
i na Ciebie tam czekają…
w świat niezwykły zapraszają!