22 listopada 2012 r. w ramach kampanii „5 porcji zdrowych witamin’’ Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych  zorganizował akcję „Szklanka zdrowego soku’’. Jej celem  było  dostarczenie naszemu organizmowi niezbędnych witamin oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do zdrowego odżywiania się.

Członkowie samorządu przygotowali soki, kompoty oraz surówki z zakupionych oraz przyniesionych przez uczniów naszej szkoły jabłek i marchewek,  za co chcemy im serdecznie podziękować.

Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, kilogramy jabłek i marchewek znikały w szybkim tempie. Soczki cieszyły się dużym powodzeniem zwłaszcza wśród uczniów klas I – III szkoły podstawowej.

Pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na organizowane konkursy i zabawy przez samorząd.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia, które zostały umieszczone w albumie.