Rekrutacja 2012 / 2013

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych
na rok szkolny 2012/2013

Podstawa prawna:

1) Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 lutego 2004 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do szkół publicznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych (Dz. U. Nr 26, poz. 232).

Podania i inne pisma do pobrania w dziale "Pliki do pobrania" / "Rekrutacja" lub po kliknięciu TU

"Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci,
dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy...
Stymulowanie rozwoju dziecka
jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad..."

doc. dr Maria Kielar

Zapraszamy do Przedszkola

Zasady rekrutacji uczniów do klasy pierwszej Gimnazjum
w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych
na rok szkolny 2013/2014

Podstawa prawna:

2) Decyzja Śląskiego Kuratora Oświaty z dnia 27 grudnia 2012 r. Nr ST-KZ.110.1.15.2012.KS w sprawie terminów składania dokumentów i terminów rekrutacji uczniów i słuchaczy do publicznych gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, szkół dla dorosłych, szkół policealnych oraz sposobu przeliczania na punkty zajęć edukacyjnych i innych osiągnięć kandydatów do młodzieżowych szkół ponadgimnazjalnych na podbudowie gimnazjum w województwie śląskim na rok szkolny 2013 / 2014.