SPONSORZY PIKNIKU INTEGRACYJNEGO 2024 - DZIĘKUJEMY

1. Fasthol Marcin Mirosław. 2. Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej. 3. Decathlon. 4. Active Fun Kids Bawilandia DG. 5. Mali Bohaterowie 11- o Listopada 1 Dąbrowa Górnicza. 6. Rybak Anna z Warężyna. 7. Sport poziom 450 z Sosnowca. 8. Kino Helios DG. 9. Klub sportowy TKKF 10 z Będzina. 10. Foto-Kocot Siewierz. 11. Dar-Decor Wojkowice Kościelne. 12. Akademia Piękna Izabela Zięba Wojkowice Kościelne. 13. Emotion Kamila Biały Siewierz salon fryzjerski. 14. Aleksandra Michalska- Korzec. 15. Klaudia Tomczyk z Przeczyc. 16. Nędzyński Adrian spawalnictwo. 17. Skład budowlany Robotnik Przeczyce. 18. Gospodarstwo pstrągowe Joanna i Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych. 19. Przedsiębiorstwo Górnicze Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Sakop z Bytomia. 20. „Chata u Jana” ul. Ratanice 21, Dabrowa Górnicza. 21. DSE CAR Dominika Sorek. 22. Bartosz Koba. 23. Firma Marelli Aftermarket Poland Katowice. 24. Salon Fryzjerski „EFFECT” Pani Sylwia Bubel. 25. Holistic Therapy Jessica. 26. Przystań Siewierz Jeziorna. 27. Firma Pabud z Wojkowic Kościelnych. 28. Burgery bez ściemy Wojkowice Kościelne. 29. ITS Kubica. 30. Robert Soboń. 31. Justyna Błach. 32. Alpaki z Jury. 33. Jachymczyk Anna. 34. SIERA SPORT - Sierka Robert Siewierz. 35. Młyn Wodny w Okradzionowie Dąbrowa Górnicza. 36. Pani Mariola Chmiest Magia Kwiatów Dąbrowa Górnicza. 37. Elektronarzędzia Państwo Kakitek z Wojkowic Kościelnych. 38. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne. 39. OSP Wojkowice Kościelne. 40. Firma Okna Młynarski Wojkowice Kościelne. 41. WAHL HOME PRODUCTS. 42. Pro-Wellness Wojkowice Kościelne. 43. Studio Figura Katarzyna Cieślik, ul. Małachowskiego 38, Będzin. 44. Geisha Studio Stylizacji i Urody, ul. Małachowskiego, 39, Będzin. 45. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia. 46. Firma Handlowa Henryk Milewski - Siewierz. 47. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Robert Rybak Kłomnice ul. Częstochowska 110 a. 48. Masarnia Borowe J.B Pluta Węglowice ul. Długa 114. 49. Firma Handlowo- Usługowa „ Gloster” sp. z.o.o Zawiercieul. Grunwaldzka 14. 50. Avon Justyna Dydak. 51. Szykszydło Magdalena Widawska. 52. Pan Krystian Kozłowski z Wojkowic Kościelnych. 53. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice. 54. MANUFAKTURA KEBAB Wojkowice Kościelne. 55. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. 56. DG-NET S.A. 57. Laser Style Katarzyna Sitek z Wojkowic Kościelnych. 58. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego. 59. Restauracja Monami. 60. Monika Dydak Piwonia. 61. Paweł Będkowski Podwarpie. 62. Szot-Kozłowska Sylwia Transport i Spedycja Międzynarodowa Dragon, ul. Ujejska 125e, 42-520 Dąbrowa Górnicza. 63. BUDOMEX CENTRUM Ogrodzeń Tomasz Kasperek. 64. Szkoła Językowa Ekspert Ewa Wylężek Wojkowice Kościelne. 65. Polski Związek Emerytów i Rencistów Wojkowice Kościelne. 66. OSP Tuliszów. 67. Patrycja DB-Fotografia. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

Kolejność przesłuchań.

REGULAMIN

FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ


Organizatorzy:
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOJKOWICACH KOŚCIELNYCH

UL. ZACHODNIA 4

42-510 WOJKOWICE KOŚCIELNE
www.zspwk.edu.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1.Cel konkursu:

- prezentacja dorobku artystycznego solistów, zespołów wokalnych,

- wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci,

- promowanie dziecięcej twórczości artystycznej,

- rozbudzanie uczucia radości i zabawy.

2.Kategorie wiekowe:

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej

4.Termin imprezy:

10 czerwca  2014r.
godz. 9.00

5.Warunki uczestnictwa:

-warunkiem udziału w konkursie jest czytelne wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej pocztą tradycyjną lub elektroniczną do ZSP w Wojkowicach Kościelnych do 02  czerwca  2014 roku-

- dopuszcza się tylko  akompaniament  instrumentalny do utworu  lub tzw. półplayback  (płyta CD z podkładem instrumentalnym)

- nadesłany pakiet zgłoszeniowy powinien zawierać podkład muzyczny na CD lub w formie elektronicznej, w razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 32 67 41 053

-szkoła (przedszkole) kierująca zgłoszenie może zaproponować maksymalnie jednego solistę lub zespół w każdej kategorii wiekowej,

-zespoły wokalne mogą liczyć maksymalnie 6 osób,

-każdy wykonawca (zespół) prezentuje jedną piosenkę,

-zgłoszenie kandydata jest równoznaczne z akceptacją regulaminu festiwalu,

-kolejność występów podana zostanie na stronie internetowej naszej szkoły: www.zspwk.edu.pl

PROSIMY WZIĄĆ POD UWAGĘ, IŻ PRZY SPRZYJAJĄCEJ POGODZIE FESTIWAL ODBĘDZIE SIĘ
NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU SZKOŁY (TEREN KOMPLEKSU SPORTOWO-REKREACYJNEGO)

6.Kryteria oceny:

  • dobór repertuaru,
  • emisja, dykcja, intonacja,
  • estetyka i dostosowanie ubioru do prezentowanego utworu,
  • inscenizacja ruchowa,
  • ogólny wyraz artystyczny.

7.Nagrody:

Jury powołane przez organizatora przyzna 3 miejsca w każdej kategorii wiekowej, Grand Prix oraz wyróżnienia.

8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.Osoby uczestniczące w konkursie potwierdzają swoją zgodę na powyższe w formie przesłania do organizatora oświadczenia zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania w wersji doc oraz odt