Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Stypendia Powiatu Będzińskiego dla Najzdolniejszych Uczniów i Studentów – Mieszkańców Powiatu Będzińskiego

5 listopada 2012 r. w Starostwie Powiatowym w Będzinie, odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Powiatu Będzińskiego dla Najzdolniejszych Uczniów i Studentów – Mieszkańców Powiatu Będzińskiego.


"Jesteście diamentami naszego powiatu, jestem dumny, że mam tu tak zdolnych uczniów i studentów, życzę Wam dalszych tak wspaniałych sukcesów na dalszej drodze naukowej" - mówił Krzysztof Malczewski, Starosta Powiatu Będzińskiego uroczyście wręczając nagrody dla najzdolniejszych, młodych mieszkańców powiatu będzińskiego wraz z Marianem Kozieł wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Będzinie.
Nagrodę otrzymało 37 uczniów i 28 studentów, wśród których znalazło się 15 młodych mieszkańców Gminy Siewierz, w tym 7 absolwentów naszej szkoły: Agnieszka Świętek, Seweryn Kaniowski, Joanna Kajdas, Katarzyna Kajdas, Angelika Solipiwko, Dawid Kośmider, Katarzyna Cesak.
"To ta młodzież może być przyszłością naszej gminy, to ona może wpłynąć na to, jak będzie ona funkcjonowała za kilka lat" - mówił Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, wręczając młodzieży z naszej gminy listy gratulacyjne oraz drobne upominki.Źródło artykułu: www.siewierz.pl - dziękujemy

Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy Siewierz - www.siewierz.pl