By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

3 maja przedstawiciele naszej szkoły włączyli się w gminne obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie wzięli udział w mszy świętej w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, a uczniowie z Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Święto mieli również w tym dniu strażacy, bowiem 4 maja przypada dzień Świętego Floriana. Było to święto naszych kolegów i koleżanek, którzy należą do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Patryk Filipczyk należy do wyróżniających się „młodych strażaków” w Wojkowicach Kościelnych. Był inicjatorem powołania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Wojkowicach Kościelnych, w której objął kierownictwo. Od kilku lat bierze udział w konkursach o tematyce pożarniczej. Jest bezkonkurencyjny. Zawsze staje na podium, zdobywając pierwsze miejsca. W tym roku szkolnym wziął udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” zdobywając pierwsze miejsce na szczeblu gminy, powiatu oraz województwa. Przed Patrykiem ostatni etap - Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP), który odbędzie się pod koniec maja w Polanicy Zdrój.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Wielkim Finale.

Red. Kółko dziennikarskie