By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

18 grudnia 2014r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Siewierzu. Uczniowie naszej szkoły oddawali głosy na swoich kandydatów. Do Rady weszli uczniowie – Aleksandra Chylak, Sara Gawor, Patryk Filipczyk, Mateusz Olszewski i Szymon Zając.

9 stycznia 2015r. odbyła się I sesja IV kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Siewierzu. Wszyscy radni otrzymali z rąk Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej zaświadczenia o wyborze na radnego oraz złożyli ślubowanie. Następnie odbyły się wybory Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej. Przewodniczym Rady został nasz kolega – uczeń Patryk Filipczyk.

Gratulujemy Patrykowi oraz wszystkim radnym, życzymy owocnej pracy!

kółko dziennikarskie