By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

"Góra Grosza" - organizatorem tej akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem akcji jest m.in. zebranie funduszy na pomoc dla Domów Dziecka.

Monety zbierane były podczas przerw międzylekcyjnych, puszki znalazły się w każdej klasie i zachwycały wszystkich swoim oryginalnym wyglądem.

Po zakończeniu akcji Szkolny Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami podliczyli uzbierane pieniądze z uwzględnieniem ilości monet o poszczególnych nominałach. Była to trudna i żmudna praca, ale sprawiła nam wiele zadowolenia i satysfakcji. W akcji „Góra Grosza” uczestniczyły wszystkie klasy naszej szkoły oraz przedszkolaki, ogółem zebrano 10905 monet o łącznej wartości 250,13 zł. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za udział i ogromne zaangażowanie w akcję „Góra Grosza”. Pomagamy, chcemy i uczymy się pomagać ... bo przecież "Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym" (Ghandi).

Wszystkim biorącym udział w akcjach charytatywnych, które są organizowane na terenie naszej szkoły serdecznie dziękujemy, oraz mamy nadzieję, że w następnych akcjach też będziecie chętnie brali udział. Samorząd szkolny.

Red. kółko dziennikarskie