Jak co roku, uczniowie gimnazjum naszego zespołu, udali się do Siewierza na Gminny Turniej Siatkówki. 6 lutego we wtorek, rozegrane zostały mecze zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły gimnazjalne gminy Siewierz. Rywalizacja była wspaniała i walka do samego końca.  Gimnazjaliści  w składzie: Bartosz Łach, Kewin Nowak, Adrian Nowak, Maciej Korzec, Marcel Nobis, Tadeusz Słaboszewski, Arkadiusz Roch, Filip Musiał oraz Patryk Kubański zostali wicemistrzami. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce a rywalizowały w składzie: Jagoda Kielan, Dominika Knapik, Martyna Gawor, Nikola Gubała, Zuzanna Moś, Oliwia Dziedzic, Martyna Korzec, Roksana Rygalska, Karina Barczyk, Wiktoria Kieszek, Alicja Sikora.

Gratulacje uzyskanych wyników i życzymy jeszcze lepszych w przyszłym roku.