W Teatrze Dzieci ZagłębiaW dniu 11 kwietnia przedszkolaki z grupy „Krasnale”, „Biedronki” i „Misie” uczestniczyły w niezwykłym przedstawieniu teatralnym pt. „Ucho” we wspaniałym, kameralnym i przyjaznym Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie.

Głowa i Ucho, Ucho i Głowa to nierozłączna para, bo tam, gdzie jest Ucho, musi być też Głowa. Jednak pewnego dnia, zupełnie nieoczekiwanie, Ucho zostaje samo, a Głowa gdzieś znika. Ucho musi samo odnaleźć się w nowym miejscu i sytuacji, co nie jest łatwe, bo przecież nikomu nie jest potrzebne Ucho bez Głowy

„Ucho” to wspaniała opowieść inspirowana barwnymi obrazami prawie jak u Van Gogha. To opowieść o odwadze, przyjaźni i samotności, ale przede wszystkim o tym, że każdy jest ważny, każdy jest potrzebny i każdy ma swoje miejsce w życiu. Opowieść o tym, że nawet, jeżeli znajdziesz to swoje miejsce, to jeszcze musisz w nim ODNALEŹĆ SIEBIE.

Zapraszamy do galerii!