W poniedziałek 12 lutego, uczniowie klasy trzeciej mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę na balu karnawałowym. To był dzień  pełen radości, kolorów i wspaniałych przebrań!

Dzieci od dawna wyczekiwały tego dnia, planując swoje stroje. Cała klasa trzecia od samego rana pomagała przygotować dekorację sali. Po tych działaniach sala  zmieniła się  w magiczne miejsce, gdzie królowały barwne girlandy, balony i muzyka. Uczniowie byli przebrani w fantastyczne i pomysłowe kostiumy. Atmosfera była niezwykle radosna i pełna energii.

Nie można zapomnieć o pysznym poczęstunku przygotowanym przez rodziców, który czekał na uczestników balu. Na stołach pojawiły się kolorowe przekąski, słodkości i napoje, które dodatkowo podkręcały atmosferę imprezy. To wydarzenie był doskonałą okazją do integracji uczniów.