Jak już wiemy przedszkolaki z grupy „Maluchy” reprezentowały naszą placówkę w 6 edycji Wielkiego Konkursu Ekologicznego dla przedszkoli zorganizowanego przez portal buliba.pl.

Zdjęcie pracy konkursowej -  „Misia Uszatka”, który został wykonany z odpadów i materiałów plastycznych zamieściliśmy na stronie serwisu www.buliba.pl/konkurs/.  W terminie od 26 do 30 listopada wspólnie głosowaliśmy na prace konkursowe. Konkurs zakończył się ostatecznie 2 grudnia 2015 r. Jury ogłosiło na stronie konkursu wyniki głosowania i podało ostatecznych zwycięzców. Z wielką dumą zobaczyliśmy, że znaleźliśmy się w gronie szczęśliwych zwycięzców. Zostaliśmy laureatami wybranymi przez internautów, spośród 2400 prac, nasz „MIŚ USZATEK” zajął 43 miejsce. Jest to ogromny sukces naszych maluszków i dowód ogromnego zaangażowania naszej społeczności w życie szkoły. Jako nagrodę otrzymamy zestaw gier planszowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym.