W pierwszych dniach lutego grupa Maluchów i Starszaków świętowała Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość była połączona z balem karnawałowym. Przedszkolaki pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły Poleczkę i Rock and rolla. Występ wywołał wśród gości wielki zachwyt. Dzieci nie zapomniały też obdarować babć i dziadków prezentami.

Po występach przyszedł czas na słodki poczęstunek i szaloną zabawę.  Na parkiecie można było spotkać wróżki, czarownice, pingwina, Spider-Mana i wiele innych postaci z bajek. Dzieci chętnie tańczyły „woogie-boogie”, „kaczuszki” i „krasnoludki”.  Dla babć i dziadków zostały zorganizowane różne konkursy. Był taniec na gazecie, robienie faworków, a także taniec z balonami. Wspólna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości.

Dziękujemy babciom i dziadkom za przybycie na uroczystość i zapraszamy za rok.